Telefon +420 775 213 667Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5E-mail airsoft@klub112.cz

Program tábora

Nabízíme kvalitní a zábavný airsoftový program tábora Klubu 112.

Airsoft vybavení

Pro pořádání Airsoft táborů máme vlastní kvalitní airsoftové vybavení.

On-line Přihláška

Zaujal tě náš tábor? Tak se přihlaš a využij pohodlnou on-line přihlášku.

Airsoft tábor 2018 - airsoftový tábor Klubu 112

Hledáš kvalitní Airsoft tábor, který tě naučí i něco nového a ne jen bezduchou rádoby armádní morálku a buzeraci? Chceš se opravdu něco naučit a natrénovat opravdovou taktiku, která ti bude co platná v airsoft akcích? Přidej se k nám. Odešli přihlášku a staň se naším Airsoft vojákem na táboře Klubu 112. Kapacita oddílů není nafukovací. Čím dříve se přihlásíš, tím lépe.

12.8 - 28.8. 2018 - Letní dětský airsoft tábor 2018

Aktuálně nabízíme poslední volná místa v oddíle s Airsoft programem - z kapacity 14-16 hráčů máme cca. 2 volná místa. Chceš se naučit něco nového a dokonalit se v Airsoft taktice a hře? Přihlaš se a pojeď s námi. Nabízíme ten nejlepší Airsoft na konec léta. U nás je to opravdu Airsoft. Jinde si na to jen hrají ... 

Pro koho je tábor určen?

Náš Airsoft tábor je určen zájemcům o Airsoft - začátečníkům i pokročilým hráčům. Tábora se mohou zúčastnit i hráči, kteří nemají vlastní airsoftové vybavení. Podmínkou je však vhodné oblečení do hry. Hráči musí být ve věku 14 - 15 (16) let.

Kdo vede  Airsoft vojáky?

Por. Bc. Jakub Vintera - Policie ČR NáchodV roce 2016 opět vede oddíl Airsoft-vojáky tolik oblíbený por. Bc. Kuba V. - příslušník Policie ČR, člen zásahové jednotky, který má obrovské taktické zkušenosti a neváhá se o ně podělit - tedy o ty zkušenosti, o které může :) 

V roce 2016 má připraveno mnoho nových věcí a určitě se máte na co těšit :) Více se zaměříme na nácvik boje mimo tábor - ve vojenských formacích a oprášíme další body vojenské taktiky. Samozřejmě si vyzkoušíme oblíbený boj v budově CQB.

V roce 2016 budeme mít několikrát k dispozici celý tábor jen pro sebe a to nás čekají super Airsoft akce :)

Kdo vede Airsoft tábor?

Další informace k Airsoft táboru

Zaujal tě náš tábor? Chceš se dozvědět něco dalšího? Chtěl bys jet s námi a chceš znát kompletní nabídku? Navštiv náš hlavní web letni-detske-tabory.cz a zjisti vše co můžeš.

 

Novinky

Fotogalerie Fotogalerie - Ukázky - Ukázka Policie ČRFotogalerie - Z táborů - Oddíl Airsoft - LDT 2015Fotogalerie - Ukázky - Návštěva Policie ČRFotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcvikuFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Z táborů - Z tábora 2014Fotogalerie - Ukázky - Policejní ukázka taktiky zajištění osobyFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcviku
Airsoftové tábory Klubu 112
Kvalitní a zábavné airsoftové tábory a akce
Telefon +420 775 213 667
Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5
E-mail airsoft@klub112.cz
Web www.airsoft-tabor.cz

Kvalitní airsoftové tábory

Hledáte kvalitní airsoftový tábor, kde na vás nebudou jen řvát, ale chcete si zahrát a něco se naučit? Vyzkoušejte náš tábor!

Airsoft akce a taktika

Naši airsoftáci mají Airsoft na programu každý den. Denně se zdokonalují v taktice a dovednostech, které potřebují pro airsoftové akce nejen na táboře.

Airsoftové vybavení tábora

Pro pořádání našich airsoftových táborů disponujeme vlastním airsoftovým arsenálem. Na tábor si můžete vzít své vlastní a nebo po dohodě si zdarma zapůjčit naše.

Webové stránky airsoft-tabor.cz zajistilo

Naše webové stránky zajistilo internetové studio Zlepšujeme.cz včetně CMS redakčního systému a SEO optimalizace.

Airsoft tábor kvalitně, bezpečně a zábavně

Airsoftové tábory připravujeme a realizujeme kvalitně, bezpečně zároveň zábavně.

Zlepšujeme veresy
Letní dětské tábory Airsoftové tábory Klubu 112 Klub 112