Telefon +420 775 213 667Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5E-mail airsoft@klub112.cz

Program tábora

Nabízíme kvalitní a zábavný airsoftový program tábora Klubu 112.

Airsoft vybavení

Pro pořádání Airsoft táborů máme vlastní kvalitní airsoftové vybavení.

On-line Přihláška

Zaujal tě náš tábor? Tak se přihlaš a využij pohodlnou on-line přihlášku.

Naše Airsoftové vybavení

Občanské sdružení Klub 112 má pro pořádání airsoftových táborů vlastní rozmanité vybavení, které se používá jak k výcviku, tak i do programu celého tábora. Naše vybavení si každý účastník tábora může zapůjčit a to zdarma. Nemáme žádné příplatky - půjčovné nebo na kuličky. Pokud si hráč sebou přiveze vlastní zbraň, plyny, kuličky a podobně. Je to vítáno. Není to však podmínkou.

Airsoft vybavení tábora

Airsoftové dlouhé zbraně

V našem muničním skladu jsou k dispozici pro Airsoft hráče dlouhé airsoft zbraně, mezi kterými nalezneme jak útočné pušky, samopaly, brokovnice, tak i odstřelovací pušky s kvalitnimi optikami. Dlouhé zbraně máme jak manuální, tak i elektrické.

Airsoftové krátké zbraně

V kufrech a bednách skladu je několik desítek krátkých zbraní - především pistolí a to at už manuálních, tak elektrických nebo plynových.

Příslušenství k airsoftovým zbraním

V našem příslušenství naleznete nejen náhradní zásobníky, kolimátory, optiky, plničky kuliček, nožičky, tak i další, rozmanité vybavení - není problém si mezi stromy pověsit maskovací síť 10x10m nebo použít naše rozlišovací maskovací taktické vesty nebo taktické opasky a polní lahve. Máme zkrátka všechno.

Vybavení do her a akcí

Tábor Klubu 112 disponuje vybavením asi 16m3 a 1,5 tuny a z toho prevážná většina slouží pro Airsoftový program tábora. Vysílačky, tatami, boxovací pytel, helmy, masky, brýle, noční vidění, taktické svítilny. Zkrátka a jednoduše, máme toho moc a to vše je připraveno pro vás.

 

Novinky

» AIRSOFT TÁBOR 2022

Připravujeme další ročník airsoft tábora a to znovu pod hlavičkou VOJENSKÉ AKADEMIE. Nenechte si ujít pořádnou dávku airsoftu!

» Airsoftový tábor 2021

Již připravujeme další sezónu airsoftového tábora 2021 pro hráče 11 až 17 let. K dispozici: vlastní střelnice, výcvikové prostory, ideální lesy k airsoftové hře.

» Airsoft tábor se zcela novým konceptem

Od roku 2020 nabízíme nejen airsoftový oddíl na našem táboře, ale také samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem.

Fotogalerie Fotogalerie - Ukázky - Ukázka Policie ČR pro Airsoft oddílFotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcvikuFotogalerie - Z táborů - Z Airsoft tábora 2015Fotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcvikuFotogalerie - Ukázky - Ukázka Policie ČR pro Airsoft oddílFotogalerie - Z výcviku - Z výcviku vojenské taktikyFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Z táborů - Skupinová fotka z tábora
Airsoftové tábory Klubu 112
Kvalitní airsoftové tábory s vojenským výcvikem
Telefon +420 775 213 667
Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5
E-mail airsoft@klub112.cz
Web www.airsoft-tabor.cz

Kvalitní airsoftové tábory

Hledáte kvalitní airsoftový tábor, kde na vás nebudou jen řvát, ale chcete si zahrát a něco se naučit? Vyzkoušejte náš tábor!

Airsoft akce a taktika

Naši airsoftáci mají Airsoft na programu každý den. Denně se zdokonalují v taktice a dovednostech, které potřebují pro airsoftové akce nejen na táboře.

Airsoftové vybavení tábora

Pro pořádání našich airsoftových táborů disponujeme vlastním airsoftovým arsenálem. Na tábor si můžete vzít své vlastní a nebo po dohodě si zdarma zapůjčit naše.

Webové stránky airsoft-tabor.cz zajistilo

Kvalitní webové stránky od tvorby přes podporu až po vyhodnocení návštěvnosti zajistilo internetové a marketingové studio ADMIoN.cz.

Airsoft tábor kvalitně, bezpečně a zábavně

Airsoftové tábory připravujeme a realizujeme kvalitně, bezpečně zároveň zábavně.

Letní dětské tábory Airsoftové tábory Klubu 112 Klub 112 Vojenský airsoftový tábor