Telefon +420 775 213 667Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5E-mail airsoft@klub112.cz

Program tábora

Nabízíme kvalitní a zábavný airsoftový program tábora Klubu 112.

Airsoft vybavení

Pro pořádání Airsoft táborů máme vlastní kvalitní airsoftové vybavení.

On-line Přihláška

Zaujal tě náš tábor? Tak se přihlaš a využij pohodlnou on-line přihlášku.

Informace k Airsoft táboru

V současné době vrcholí přípravy na letní dětský Airsoft tábor 2016, který se koná v termínu od 13.8. do 27.8. 2016 a to na ostrově Březina, nedaleko Zruče nad Sázavou, v okrese Kutná hora. 

Ubytování hráčů

Naši hráči jsou ubytovaní v chatičkách, které mají kapacitu 5 osob, ale my je ubytováváme po 4, aby měli více prostoru nejen pro sebe, ale i na své vybavení. K dispozici mají zrekonstruované sprchy, toalety, klubovnu, jídelnu a další zázemí, včetně ošetřovny a marodky.

Naše vybavení

Jelikož Airsoft a podpora Airsoftu má v Klubu 112 velkou váhu, naše vybavení také podle toho vypadá. Máme více jak 30 vlastních airsoft zbraní, příslušenství k nim, ochranné pomůcky i rozlišovací maskovací vesty a podobně. Kdo se k nám přidá na Airsoft tábor, nelituje. Pokud tedy jeho představy o táboře jsou správné. My si na policajty a vojáky nehrajeme nějakým pseudopřístupem jako jinde. U nás se opravdu trénuje, cvičí a zdokonaluje pro reálný život a zásahy.

Podmínky

Pokud se přihlásíte na náš Airsoft tábor, musíte postupovat dle podmínek, podle kterých se koná letní dětský tábor Klubu 112. Všeobecné smluvní podmínky naleznete na adrese: letni-detske-tabory.cz/smluvni-podminky.

Sponzoři

Aby náš tábor byl tak dobrý jak chceme my a hráči, musíme částečně spoléhat na pomoc a podporu našich sponzorů, kterých například jen v roce 2015 bylo více jak 60. Cena tábora nepokryje veškeré náklady na provoz, ale kdo by chtěl za airsoft tábora na 14 dnů dávat více jak 9500Kč. To chápeme. A proto za část pokrytí nákladů a provoz vděčíme podpoře našich sponzorů, kteří za ta léta poskytují vybavení, spotřební materiál, propůjčení rekvizit a také programové návštěvy.
Ještě jednou moc děkujeme našim sponzorům!

 

Novinky

» AIRSOFT TÁBOR 2022

Připravujeme další ročník airsoft tábora a to znovu pod hlavičkou VOJENSKÉ AKADEMIE. Nenechte si ujít pořádnou dávku airsoftu!

» Airsoftový tábor 2021

Již připravujeme další sezónu airsoftového tábora 2021 pro hráče 11 až 17 let. K dispozici: vlastní střelnice, výcvikové prostory, ideální lesy k airsoftové hře.

» Airsoft tábor se zcela novým konceptem

Od roku 2020 nabízíme nejen airsoftový oddíl na našem táboře, ale také samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem.

Fotogalerie Fotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Z táborů - Z Airsoft tábora 2015Fotogalerie - Bojová příprava - Ukázka bojových dovedností intruktoremFotogalerie - Bojová příprava - Nácvik broděníFotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcvikuFotogalerie - Z táborů - Z tábora 2014Fotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcviku
Airsoftové tábory Klubu 112
Kvalitní airsoftové tábory s vojenským výcvikem
Telefon +420 775 213 667
Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5
E-mail airsoft@klub112.cz
Web www.airsoft-tabor.cz

Kvalitní airsoftové tábory

Hledáte kvalitní airsoftový tábor, kde na vás nebudou jen řvát, ale chcete si zahrát a něco se naučit? Vyzkoušejte náš tábor!

Airsoft akce a taktika

Naši airsoftáci mají Airsoft na programu každý den. Denně se zdokonalují v taktice a dovednostech, které potřebují pro airsoftové akce nejen na táboře.

Airsoftové vybavení tábora

Pro pořádání našich airsoftových táborů disponujeme vlastním airsoftovým arsenálem. Na tábor si můžete vzít své vlastní a nebo po dohodě si zdarma zapůjčit naše.

Webové stránky airsoft-tabor.cz zajistilo

Kvalitní webové stránky od tvorby přes podporu až po vyhodnocení návštěvnosti zajistilo internetové a marketingové studio ADMIoN.cz.

Airsoft tábor kvalitně, bezpečně a zábavně

Airsoftové tábory připravujeme a realizujeme kvalitně, bezpečně zároveň zábavně.

Letní dětské tábory Airsoftové tábory Klubu 112 Klub 112 Vojenský airsoftový tábor