Telefon +420 775 213 667Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5E-mail airsoft@klub112.cz

Program tábora

Nabízíme kvalitní a zábavný airsoftový program tábora Klubu 112.

Airsoft vybavení

Pro pořádání Airsoft táborů máme vlastní kvalitní airsoftové vybavení.

On-line Přihláška

Zaujal tě náš tábor? Tak se přihlaš a využij pohodlnou on-line přihlášku.

O airsoftových táborech Klubu 112

Občanské sdružení Klub 112 vzniklo v roce 2005 pro potřeby hasičů, policistů a záchranářů. Po letech se vyprofilovalo a nyní v roce 2016 nabízí 8. ročník letních dětských táborů. Od samého začátku je v programu tábora zařazen i Airsoft. Jelikož jsme v minulosti připravovali i různé airsoftové akce, hry a soutěže, a mezi našimi členy bylo mnoho airsoftáků, měli jsme patřičné zkušenosti a také představy, jak vybudovat kvalitní airsoft tábor do dnešní podoby. My si na Airsoft tábor nehrajeme. Nezkoušíme na hráče řvát a nebo je "šikanovat" rádoby disciplínou. Od prvního dne cvičíme, trénujeme a zlepšujeme taktiku zásahů a to pod vedením policistů, vojáků a dalších profesionálů v oboru bezpečnostních a ozbrojených složek.

Klademe důraz na vybavení a taktiku

Jelikož pro náš Airsoft program vždy hledáme kvalitní dospěláky, musíme jim zajistit také kvalitní vybavení do programu. A jelikož těmto dvěma aspektům věnujeme obrovské úsilí, vrací se nám to velkým důrazem na vývcik taktiky. Snažíme se, aby airsoft akce a hry na táboře nebyly jen bezduché kropení ( i když to je také čas od času na programu), ale aby si hráči uvědomovali důležité kroky jak bezpečnosti své, tak celého týmu. Není výjimkou, že si hráč za hru nevystřelí, ale také není výjimkou, že se pokaždé něco nového naučí a zdokonalí.

Novinky

» AIRSOFT TÁBOR 2022

Připravujeme další ročník airsoft tábora a to znovu pod hlavičkou VOJENSKÉ AKADEMIE. Nenechte si ujít pořádnou dávku airsoftu!

» Airsoftový tábor 2021

Již připravujeme další sezónu airsoftového tábora 2021 pro hráče 11 až 17 let. K dispozici: vlastní střelnice, výcvikové prostory, ideální lesy k airsoftové hře.

» Airsoft tábor se zcela novým konceptem

Od roku 2020 nabízíme nejen airsoftový oddíl na našem táboře, ale také samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem.

Fotogalerie Fotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Z výcviku - Z výcviku střelby ze zálohyFotogalerie - Bojová příprava - Ukázka bojových dovedností intruktoremFotogalerie - Z výcviku - Z výcviku taktiky ochrany V.I.P. osobyFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Ukázky - Policejní ukázka taktiky zajištění osobyFotogalerie - Z táborů - Oddíl Airsoft - LDT 2015Fotogalerie - Z výcviku - Z výcviku vojenské taktiky
Airsoftové tábory Klubu 112
Kvalitní airsoftové tábory s vojenským výcvikem
Telefon +420 775 213 667
Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5
E-mail airsoft@klub112.cz
Web www.airsoft-tabor.cz

Kvalitní airsoftové tábory

Hledáte kvalitní airsoftový tábor, kde na vás nebudou jen řvát, ale chcete si zahrát a něco se naučit? Vyzkoušejte náš tábor!

Airsoft akce a taktika

Naši airsoftáci mají Airsoft na programu každý den. Denně se zdokonalují v taktice a dovednostech, které potřebují pro airsoftové akce nejen na táboře.

Airsoftové vybavení tábora

Pro pořádání našich airsoftových táborů disponujeme vlastním airsoftovým arsenálem. Na tábor si můžete vzít své vlastní a nebo po dohodě si zdarma zapůjčit naše.

Webové stránky airsoft-tabor.cz zajistilo

Kvalitní webové stránky od tvorby přes podporu až po vyhodnocení návštěvnosti zajistilo internetové a marketingové studio ADMIoN.cz.

Airsoft tábor kvalitně, bezpečně a zábavně

Airsoftové tábory připravujeme a realizujeme kvalitně, bezpečně zároveň zábavně.

Letní dětské tábory Airsoftové tábory Klubu 112 Klub 112 Vojenský airsoftový tábor