Telefon +420 775 213 667Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5E-mail airsoft@klub112.cz

Program tábora

Nabízíme kvalitní a zábavný airsoftový program tábora Klubu 112.

Airsoft vybavení

Pro pořádání Airsoft táborů máme vlastní kvalitní airsoftové vybavení.

On-line Přihláška

Zaujal tě náš tábor? Tak se přihlaš a využij pohodlnou on-line přihlášku.

Podmínky tábora

Podmínky tábora jsou základní sepsané body za jakých podmínek jsme schopni zajistit náš tábor pro děti. Všechny podmínky vycházejí ze základní logiky věci a nic jiného zde ani nenajdete. 

Podmínky aby se hráč mohl zúčastnit Airsoft tábora a programu

Hlavní podmínkou je, aby hráč měl o Airsoft zájem. Airsoftu se bude věnovat téměř 14 dnů a tak by nebylo vhodné, aby po jednom dni řekl "Nebaví, chci něco jiného". Ano, i s touto situací si umíme poradit a hráč může být přeřazen do jiného oddílu, ale tato varianta není vždy  možná a narušuje chod tábora.

Být připraven a vybaven - Po hráčích airsoftu se žádá, aby měli alespon nějakou zákaldní fyzickou zdatnost. Máme za sebou i rok, kdy airsofták nedokázal udělat ani jeden klik. Ne, takové opravdu nebereme. Airsoft je fyzicky náročný a my nemůžeme za 14 dnů zlepšovat fyzičku z nuly. Další podmínkou je, aby hráč byl připraven po stránce materiální - vhodné oblečení, obuv, nádobu na vodu, ochranné pomůcky a podobně.

Všeobecné podmínky tábora

Všeobecné smluvní podmínky tábora jsou v kompletním znění zveřejněné na hlavním webu tábora Klubu 112 a to www.letni-detske-tabory.cz/smluvni-podminky.

Novinky

» AIRSOFT TÁBOR 2022

Připravujeme další ročník airsoft tábora a to znovu pod hlavičkou VOJENSKÉ AKADEMIE. Nenechte si ujít pořádnou dávku airsoftu!

» Airsoftový tábor 2021

Již připravujeme další sezónu airsoftového tábora 2021 pro hráče 11 až 17 let. K dispozici: vlastní střelnice, výcvikové prostory, ideální lesy k airsoftové hře.

» Airsoft tábor se zcela novým konceptem

Od roku 2020 nabízíme nejen airsoftový oddíl na našem táboře, ale také samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem.

Fotogalerie Fotogalerie - Z táborů - Z tábora 2014Fotogalerie - Ukázky - Ukázka Armády ČRFotogalerie - Ukázky - Ukázka Policie ČR pro Airsoft oddílFotogalerie - Ukázky - Návštěva Policie ČRFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcvikuFotogalerie - Z táborů - Oddíl Airsoft vojákůFotogalerie - Ukázky - Ukázka zajištění pachatele z jedoucího vozidla
Airsoftové tábory Klubu 112
Kvalitní airsoftové tábory s vojenským výcvikem
Telefon +420 775 213 667
Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5
E-mail airsoft@klub112.cz
Web www.airsoft-tabor.cz

Kvalitní airsoftové tábory

Hledáte kvalitní airsoftový tábor, kde na vás nebudou jen řvát, ale chcete si zahrát a něco se naučit? Vyzkoušejte náš tábor!

Airsoft akce a taktika

Naši airsoftáci mají Airsoft na programu každý den. Denně se zdokonalují v taktice a dovednostech, které potřebují pro airsoftové akce nejen na táboře.

Airsoftové vybavení tábora

Pro pořádání našich airsoftových táborů disponujeme vlastním airsoftovým arsenálem. Na tábor si můžete vzít své vlastní a nebo po dohodě si zdarma zapůjčit naše.

Webové stránky airsoft-tabor.cz zajistilo

Kvalitní webové stránky od tvorby přes podporu až po vyhodnocení návštěvnosti zajistilo internetové a marketingové studio ADMIoN.cz.

Airsoft tábor kvalitně, bezpečně a zábavně

Airsoftové tábory připravujeme a realizujeme kvalitně, bezpečně zároveň zábavně.

Letní dětské tábory Airsoftové tábory Klubu 112 Klub 112 Vojenský airsoftový tábor