Telefon +420 775 213 667Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5E-mail airsoft@klub112.cz

Program tábora

Nabízíme kvalitní a zábavný airsoftový program tábora Klubu 112.

Airsoft vybavení

Pro pořádání Airsoft táborů máme vlastní kvalitní airsoftové vybavení.

On-line Přihláška

Zaujal tě náš tábor? Tak se přihlaš a využij pohodlnou on-line přihlášku.

Program airsoftového tábora Klubu 112

Airsoft oddíl tábora Klubu 112 je specializovaný oddíl pro kluky ve věku 14-15 let. A když píšeme specializovaný, myslíme to opravdu vážně. Tento oddíl se věnuje Airsoftu, nácviku policejní a vojenské taktice, výcviku bojových sportů, posilováním těla a ducha po celou dobu tábora. Ačkolik jsou hráči z Airsoft oddílu součástí tábora, mají dostatek svého času na Airsoft akce a společný čas spojený s děním tábora slouží jen k odpočinku. Hráči každý den pilují své dovednosti a techniky pro zdokonalení týmové práce ve družstvech. Učí se pronikat do budov a autobusů, osvobozovat rukojmí, zajímat protihráče, a podobně. Airsoft na táboře má obrovskou podporu. Zajímá tě náš tábor? Stačí se už jen přihlásit!

 

CQB - nácvik taktiky pro boj v budovách

Na táboře máme k dispozici několik budov, ve kterých trénujeme taktiku CQB - boj v uzavřených prostorech, ale také profesionální přiblížení k budovám, jejich obsazení a "čištění". Tato dovednost je našimi hráči velmi oblíbená a instruktoři pro hráče připravují nejedno překvapení :) CQB se "vyučuje" jak z pohledu policejní, tak i vojenské taktiky.

CQB - nácvik taktiky pro boj v budovách

Vojenská taktika - formace, přibližování, spolupráce

Nácvik formací, postupování prostorem, přibližování, bezpečná spolupráce v bojových družstvech patří k základům vojenské taktiky a proto se ve vyhrazeném časi Airsoft hráči věnují i této problematice. Získané dovednosti pak využijí při Airsoft akcích na táboře.

Vojenská taktika - formace, přibližování, spolupráce

Taktická první pomoc

Instruktory oddílu Airsoft jsou verbováni z ozbrojených a bezpečnostních složek ČR. Patří mezi profesionály ve svých oborech. Členové zásahových jednotek, vyjednávači, detektivové, odstřelovači, průzkumníci i záhranáři. Instruktoři se v oddílovém čase věnují zdokonalování taktikých dovedností oddílu a bojových družstev. K tomu patří i taktická první pomoc pro záchranu nejen členů svých týmů, ale například i zachráněných rukojmí.

Bojové sporty

Pokud chceme, aby naši hráči patřili mezi nejlepší, musíme zlepšovat i jejich bojové dovednosti muž proti muži. A tak v rámci programu oddílu patří i fyzická příprava a bojové sporty. Pro výcvik bojových sportů máme pestré a kvalitní vybavení. Od tatami, přes lapy, bloky, ochranné helmy až po švihadla a polstrované překážky. Airsoft hráči se otrkají a získají potřebné dovednosti a tím se zlepší jejch sebevědomí při plnění bojových úkolů.

Survival

V současné době patří Survival mezi oblíbené disciplíny profesionálních armád i policejních a záchranářských jednotek. Na táboře učíme základy civilního i vojenského Survivalu.

Návštěvy Policie ČR, Armády ČR, aj.

Ukázky programových návštěv - Policie ČR SPJ Praha

Airsoft akce a hry

Téměř každý den se na táboře s Airsoft hráči věnujeme Airsoft akcím a společným hrám. Občas se připojí i jiné oddíly nebo například někdo z vedení tábora a převezme roli V.I.P. osoby, kterou naši Airsfotáci chrání nebo naopak se snaží "dostat". Program našeho tábora je pro Airsoft hráče velmi atraktivní a patří několik let po sobě mezi nejlepší v ČR. Nejsme Airsoft tábor, kde na děti jen řveme bezduché povely, ale snažíme se Airsoftáky zdokonalit v tom, o je baví a čemu se chtějí věnovat.

Aktualita - Novinka

V roce 2016 připravujeme pro naše Airsoft vojáky další speciální překvapení. Věříme, že se jim bude líbit podobně, jako v roce 2015 návštěva vojenské základny taktického letectva Čáslav.

 

Novinky

» AIRSOFT TÁBOR 2022

Připravujeme další ročník airsoft tábora a to znovu pod hlavičkou VOJENSKÉ AKADEMIE. Nenechte si ujít pořádnou dávku airsoftu!

» Airsoftový tábor 2021

Již připravujeme další sezónu airsoftového tábora 2021 pro hráče 11 až 17 let. K dispozici: vlastní střelnice, výcvikové prostory, ideální lesy k airsoftové hře.

» Airsoft tábor se zcela novým konceptem

Od roku 2020 nabízíme nejen airsoftový oddíl na našem táboře, ale také samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem.

Fotogalerie Fotogalerie - Z táborů - Z tábora 2014Fotogalerie - Z výcviku - Z výcviku taktiky ochrany V.I.P. osobyFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Bojová příprava - Nácvik broděníFotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcvikuFotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcvikuFotogalerie - Z výcviku - Z výcviku vojenské taktiky
Airsoftové tábory Klubu 112
Kvalitní airsoftové tábory s vojenským výcvikem
Telefon +420 775 213 667
Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5
E-mail airsoft@klub112.cz
Web www.airsoft-tabor.cz

Kvalitní airsoftové tábory

Hledáte kvalitní airsoftový tábor, kde na vás nebudou jen řvát, ale chcete si zahrát a něco se naučit? Vyzkoušejte náš tábor!

Airsoft akce a taktika

Naši airsoftáci mají Airsoft na programu každý den. Denně se zdokonalují v taktice a dovednostech, které potřebují pro airsoftové akce nejen na táboře.

Airsoftové vybavení tábora

Pro pořádání našich airsoftových táborů disponujeme vlastním airsoftovým arsenálem. Na tábor si můžete vzít své vlastní a nebo po dohodě si zdarma zapůjčit naše.

Webové stránky airsoft-tabor.cz zajistilo

Kvalitní webové stránky od tvorby přes podporu až po vyhodnocení návštěvnosti zajistilo internetové a marketingové studio ADMIoN.cz.

Airsoft tábor kvalitně, bezpečně a zábavně

Airsoftové tábory připravujeme a realizujeme kvalitně, bezpečně zároveň zábavně.

Letní dětské tábory Airsoftové tábory Klubu 112 Klub 112 Vojenský airsoftový tábor