Telefon +420 775 213 667Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5E-mail airsoft@klub112.cz

Program tábora

Nabízíme kvalitní a zábavný airsoftový program tábora Klubu 112.

Airsoft vybavení

Pro pořádání Airsoft táborů máme vlastní kvalitní airsoftové vybavení.

On-line Přihláška

Zaujal tě náš tábor? Tak se přihlaš a využij pohodlnou on-line přihlášku.

Naši sponzoři

Za to kde jsme, jaký program připravujeme a nabízíme, co jsme schopni realizovat v podmínkách tábora, za to vše vděčíme nejen naší beranní povaze, ale také především našim sponzorům, kteří nám pomohli zajistit tak rozmanité vybavení, které máme a používáme na táborech.

Piran sport

Společnost Piran Sport náš tábor podporuje už od našich začátků a díky němu, má náš tábor tak rozmanité vybavení pro bojové sporty - navíc, každý rok našim bojovníkům věnuje i zubní chrániče a tím jsme schopni zajistit vysokou míru bezpečnosti při výcviku bojových sportů v podmínkách dětského tábora. Děkujeme :)

SPM Liberec

 

Anareus - První airsoftová prodejna

Armymarket.cz

Safety Agency, s.r.o.

Provozovatel top-armyshop.cz

Battery-import.cz

Věnování nabíjecích akumulátorů společnost battery-import podporuje nejen Airsoft, ale celý náš tábor. Díky nim můžeme měnit baterie ve svítilnách, v Airsoft vybavení, ve vysílačkách, zkrátka všude, kde potřebujeme.

 

 

 

 

 

Novinky

» AIRSOFT TÁBOR 2022

Připravujeme další ročník airsoft tábora a to znovu pod hlavičkou VOJENSKÉ AKADEMIE. Nenechte si ujít pořádnou dávku airsoftu!

» Airsoftový tábor 2021

Již připravujeme další sezónu airsoftového tábora 2021 pro hráče 11 až 17 let. K dispozici: vlastní střelnice, výcvikové prostory, ideální lesy k airsoftové hře.

» Airsoft tábor se zcela novým konceptem

Od roku 2020 nabízíme nejen airsoftový oddíl na našem táboře, ale také samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem.

Fotogalerie Fotogalerie - Z výcviku - Z výcviku taktiky ochrany V.I.P. osobyFotogalerie - Z výcviku - Z výcviku střelby ze zálohyFotogalerie - Ukázky - Ukázka Policie ČR pro Airsoft oddílFotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcvikuFotogalerie - Ukázky - Ukázka Policie ČR pro Airsoft oddílFotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcvikuFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcviku
Airsoftové tábory Klubu 112
Kvalitní airsoftové tábory s vojenským výcvikem
Telefon +420 775 213 667
Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5
E-mail airsoft@klub112.cz
Web www.airsoft-tabor.cz

Kvalitní airsoftové tábory

Hledáte kvalitní airsoftový tábor, kde na vás nebudou jen řvát, ale chcete si zahrát a něco se naučit? Vyzkoušejte náš tábor!

Airsoft akce a taktika

Naši airsoftáci mají Airsoft na programu každý den. Denně se zdokonalují v taktice a dovednostech, které potřebují pro airsoftové akce nejen na táboře.

Airsoftové vybavení tábora

Pro pořádání našich airsoftových táborů disponujeme vlastním airsoftovým arsenálem. Na tábor si můžete vzít své vlastní a nebo po dohodě si zdarma zapůjčit naše.

Webové stránky airsoft-tabor.cz zajistilo

Kvalitní webové stránky od tvorby přes podporu až po vyhodnocení návštěvnosti zajistilo internetové a marketingové studio ADMIoN.cz.

Airsoft tábor kvalitně, bezpečně a zábavně

Airsoftové tábory připravujeme a realizujeme kvalitně, bezpečně zároveň zábavně.

Letní dětské tábory Airsoftové tábory Klubu 112 Klub 112 Vojenský airsoftový tábor