Telefon +420 775 213 667Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5E-mail airsoft@klub112.cz

Program tábora

Nabízíme kvalitní a zábavný airsoftový program tábora Klubu 112.

Airsoft vybavení

Pro pořádání Airsoft táborů máme vlastní kvalitní airsoftové vybavení.

On-line Přihláška

Zaujal tě náš tábor? Tak se přihlaš a využij pohodlnou on-line přihlášku.

Survival - výcvik přežití

Survival se připravuje ...

Výcvik přežití - neboli Survival, by měl být součástí schopností každého našeho Airsoft vojáka. Survival je dokonce hlavní náplň jednoho z našich oddílů - více na: Výcvik přežití - Survival na LDT.cz. Ne vždy však ale hráč projde všemi našimi oddíly. Často u nás začíná až v oddíle Airsoft. A tak dohání potřebné znalosti za pochodu, při poledních klidech, osobních volnech a nebo při jiném táborovém programu.

Civilní i vojenský Survival

Při jedné snaze přežít se chcete chovat co nejnápadněji, při druhé zase být zcela skryt proti nepříteli. V našem výcviku přežití se naučíte základní dovednosti, které vás udrží na živu. Neváhejte a přihlašte se na náš tábor. Budete překvapeni, co vše se dá na táboře dělat!

Novinky

» AIRSOFT TÁBOR 2022

Připravujeme další ročník airsoft tábora a to znovu pod hlavičkou VOJENSKÉ AKADEMIE. Nenechte si ujít pořádnou dávku airsoftu!

» Airsoftový tábor 2021

Již připravujeme další sezónu airsoftového tábora 2021 pro hráče 11 až 17 let. K dispozici: vlastní střelnice, výcvikové prostory, ideální lesy k airsoftové hře.

» Airsoft tábor se zcela novým konceptem

Od roku 2020 nabízíme nejen airsoftový oddíl na našem táboře, ale také samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem.

Fotogalerie Fotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Z výcviku - Z Airsoft výcvikuFotogalerie - Ukázky - Návštěva Policie ČRFotogalerie - Ukázky - Ukázka Policie ČR pro Airsoft oddílFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcvikuFotogalerie - Z táborů - Z tábora 2014Fotogalerie - Ukázky - Ukázka Policie ČRFotogalerie - Z výcviku - Z airsoft výcviku
Airsoftové tábory Klubu 112
Kvalitní airsoftové tábory s vojenským výcvikem
Telefon +420 775 213 667
Adresa Trávníčkova 23, 15500 Praha 5
E-mail airsoft@klub112.cz
Web www.airsoft-tabor.cz

Kvalitní airsoftové tábory

Hledáte kvalitní airsoftový tábor, kde na vás nebudou jen řvát, ale chcete si zahrát a něco se naučit? Vyzkoušejte náš tábor!

Airsoft akce a taktika

Naši airsoftáci mají Airsoft na programu každý den. Denně se zdokonalují v taktice a dovednostech, které potřebují pro airsoftové akce nejen na táboře.

Airsoftové vybavení tábora

Pro pořádání našich airsoftových táborů disponujeme vlastním airsoftovým arsenálem. Na tábor si můžete vzít své vlastní a nebo po dohodě si zdarma zapůjčit naše.

Webové stránky airsoft-tabor.cz zajistilo

Kvalitní webové stránky od tvorby přes podporu až po vyhodnocení návštěvnosti zajistilo internetové a marketingové studio ADMIoN.cz.

Airsoft tábor kvalitně, bezpečně a zábavně

Airsoftové tábory připravujeme a realizujeme kvalitně, bezpečně zároveň zábavně.

Letní dětské tábory Airsoftové tábory Klubu 112 Klub 112 Vojenský airsoftový tábor